Parkowanie auta nie musi być kłopotliwe

Twoje auto nie zostało fabrycznie wyposażone w system parkowania? Zastanawiasz się czy doposażenie samochodu w kamerę lub czujniki parkowania to opłacalna inwestycja?

Inwestycja w bezpieczeństwo podczas jazdy jest zawsze opłacalna.

Nasza firma może pomóc Ci w doborze najlepszego rozwiązania i wykona bezinwazyjny montaż.

Sprawdź najnowsze realizacje

Zalety systemów parkowania

System parkowania w aucie to przydatne narzędzie, które może znacząco poprawić bezpieczeństwo podczas cofania i manewrowania, ułatwić parkowanie oraz pomóc uniknąć kolizji i uszkodzeń pojazdu.

Jakie korzyści daje montaż systemów parkowania w samochodzie?

  • poprawa widoczności wokół samochodu podczas parkowania – co pomaga uniknąć kolizji i uszkodzeń pojazdu oraz ułatwia precyzyjne parkowanie.
  • zwiększa bezpieczeństwo podczas parkowania.
  • pomaga kierowcy wykryć przeszkody, takie jak dzieci, piesi, rowery, słupy, ściany czy inne pojazdy, które mogą znajdować się w obszarze martwego pola lub poza polem widzenia lusterek, co może pomóc w uniknięciu kosztownych napraw i zbędnego stresu.
  • ułatwia parkowanie w ciasnych miejscach, gdzie manewrowanie może być trudne. Obraz z kamery jest wyświetlany na ekranie wewnątrz samochodu, co umożliwia precyzyjne dostosowanie pozycji pojazdu do miejsca parkingowego.
  • zwiększa komfort manewrowania samochodem podczas zawracania, cofania na drogach o ograniczonej widoczności lub w trudnych warunkach, takich jak deszcz, mgła czy śnieg.
  • podnosi wartość pojazdu, na rynku wtórnym, co może być korzystne w przypadku sprzedaży lub wymiany samochodu.

Zatem, jeśli parkowanie jest dla Ciebie stresujące nie wahaj się z decyzją odnośnie montażu systemu parkowania. Pomożemy Ci zadbać o komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.