Z PASJI DO SAMOCHODÓW​

Firma Creativ powstała w 2006 roku. Od samego początku naszym celem było tworzenie niepowtarzalnych rzeczy oraz montaż systemów audio na najwyższym poziomie. Dzięki nabytemu doświadczeniu, wielokrotnemu udziałowi w zawodach audio, szkoleniach, wymyślaniu rozwiązań dla branży automotive, nasza firma stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe samochodowe rozwiązania audio-multimedialne.

Z biegiem czasu postanowiliśmy rozszerzyć działalność o sprzedaż sprzętu, tym samym staliśmy się wyłącznym w Polsce dystrybutorem marek takich jak: Steg, Arc Audio, Ampire, Audio System, Awave, Retro Sound. Dzięki rozwojowi tej dziedziny, sprzęt oferowany przez naszą firmę montowany jest w całym kraju, przez wielu profesjonalnych instalatorów. Naszą przewagą jest fakt, że produkty które proponujemy współpracującym z nami warsztatom sami testujemy w naszym warsztacie, przez co mamy świadomość dobrej jakości sprzętu.

Najwyższej jakości
audio

Od 2006 roku tworzymy niepowtarzalne systemy audio, spełniając najwyższe standardy branży.

Ekskluzywna
dystrybucja

Wyłączny dystrybutor topowych marek audio w Polsce, oferujący szeroki wybór sprzętu. Postaw na jakość!

Profesjonalizm
i zaufanie

Nasz zespół z najwyższym zaangażowaniem realizuje projekty, dbając o Twoje zadowolenie.

Wysoka jakość
obsługi

Zadowolenie i opinie naszych klientów są dla nas ciągłą motywacją do pracy i podnoszenia kwalifikacji

Sprawdź najnowsze realizacje

Wiemy, że powierzając nam swój samochód obdarzasz nas zaufaniem, dlatego swoją pracę wykonujemy z wyjątkową dbałością i zaangażowaniem, szanując własność klienta i słuchając jego potrzeb.

Nasza firma to coś więcej niż tylko usługi premium. Creativ to pasja do tworzenia czegoś indywidualnego oraz praktycznego, opartego na wysokiej jakości materiałach i wiedzy.

Dysponujemy nowocześnie wyposażonym warsztatem, pracujemy tylko na najlepszych narzędziach.
Działamy według najwyższych standardów, posiadamy pełne ubezpieczenie OC, a o samochody klientów dbamy jak o swoje.

Obsługujemy większość marek pojazdów: