Daj swojemu klasykowi nowe życie

Stałeś się posiadaczem klasyka, youngtimer-a, oldtimer-a i chciałbyś ulepszyć w nim system audio, poprawić wyciszenie lub po prostu zmienić radio?

Posiadamy pełen pakiet gotowych rozwiązań firmy Retrosound oraz naszych nowatorskich, dzięki którym Twój klasyk nabierze nowego brzmienia przy zachowaniu fabrycznego wyglądu.

Sprawdź najnowsze realizacje

Nowe brzmienie z klasycznym wyglądem

  • Najważniejszym elementem w systemie audio jest źródło, czyli w przypadku samochodu klasycznego -radio. To dzięki niemu odtwarzamy ulubione utwory muzyczne, słuchamy audycji radiowych lub wiadomości.
  • W przypadku wymiany radia, powinno ono wkomponować się w deskę rozdzielczą i wyglądać tak, jak z „tamtych lat”.
  • Urządzenia marki Retrosound idealnie łączą wygląd z najnowszymi funkcjami. Na pokładzie takiej jednostki posiadamy wbudowany wysokiej klasy Tuner FM, DAB+, Bluetooth z możliwością strumieniowego przesyłania muzyki A2DP, a także USB oraz wyjścia/wejścia audio umożliwiające rozbudowę systemu audio.
  • Jeżeli radio zostało już wymienione to czas na stworzenie odpowiedniego środowiska dla systemu audio, czyli zadbanie o odpowiednie wyciszenie. W tym celu należy użyć odpowiednich materiałów tłumiących lub absorbujących dźwięki od silnika, kół czy drogi.
    Materiały tłumiące firmy STEG idealnie poradzą sobie z eliminacją drgań i hałasu.
  • Wyciszenie klasyka gotowe – to czas na poprawę systemu audio. Tutaj nie ma granic. Możemy wybierać pomiędzy gotowymi rozwiązaniami marki Retrosound, które wkomponują się w miejsca fabryczne lub w indywidualnie przygotowany, rozbudowany system klasy High-End.

Podsumowując. Nowoczesny system audio w klasycznym aucie przynosi korzyści zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i funkcjonalności, co poprawia ogólny komfort podróżowania i sprawia, że korzystanie z samochodu staje się przyjemne. Bez względu na to, czy preferujesz styl klasyczny czy nowoczesny, radia samochodowe RetroSound zapewnią niezrównane wrażenia dźwiękowe.

Dokonaj modernizacji swojego klasyka z naszą firmą.