Poprawiamy systemy audio lub tworzymy je od podstaw

Historia systemów audio w samochodach sięga lat dwudziestych ubiegłego wieku, kiedy pierwsze radio samochodowe zostało zainstalowane seryjnie przez firmę Kelly’s Motors w Australii (1924 r.)

Od tamtego wydarzenia upłynęło sporo czasu, więc i systemy audio zdążyły przejść ogromną metamorfozę zarówno pod względem wielkości, jak i jakości.

W skład systemu audio wchodzi wiele komponentów, a ich parametry różnią się zarówno wielkością, poborem prądu, mocą, brzmieniem, umiejscowieniem, funkcjami, wyglądem itd.

Nowoczesne samochody dysponują często wielokanałowymi wzmacniaczami z cyfrową obróbką sygnału oraz kilkunastoma głośnikami zainstalowanymi tak, aby zwiększyć maksymalnie ergonomię wewnątrz pojazdu, lecz nie zawsze z dobrym brzmieniem.

Bardzo często spotykamy się z pytaniem o dobry system audio, ale co to oznacza?

Naszym zdaniem dobry system audio to ten, który spełnia oczekiwania i upodobania właściciela oraz dostarcza niesamowitych wrażeń muzycznych. Istotne jest także to by nie zabierał miejsca w samochodzie i zachowywał fabryczny wygląd i gwarancję.

Sprawdź najnowsze realizacje

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Car Audio, możemy zaproponować:

  • Odpowiedni dobór sprzętu
  • Odpowiedni dobór wyciszenia
  • Odpowiednią kalibrację systemu audio pod wymagania klienta
  • Profesjonalny montaż przy użyciu wysokiej klasy narzędzi
  • Obsługę serwisową i pogwarancyjną

Jeśli interesuje Cię jaki sprzęt instalujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego

Chcesz sprawdzić na jakim poziomie oraz w jakich samochodach instalujemy sprzęt? Odwiedź nasz fanpage lub zerknij na nasze realizacje.

Pamiętaj, że poprawa systemu audio w samochodzie jest dostosowana do Twoich indywidualnych preferencji i budżetu. Dobre jakościowo komponenty oraz staranna instalacja są kluczowe dla uzyskania poprawy dźwięku.