Monitoring GPS | Guard System GANTRACK

Monitoring GPS | Guard System GANTRACK

 

SYSTEM LOKALIZACJI PO KRADZIEŻY GANTRACK

 

Nasza firma jest akredytowanym punktem montażowym marki Gannet Guard System.

Gantrack jest to najskuteczniejszy system lokalizacji po kradzieży. 98 proc. pojazdów, które padną łupem złodziei, jest namierzanych i odzyskiwanych w ciągu 24 godzin od zgłoszenia zaginięcia.

Urządzenie Posiada własne zasilanie, uniezależniające go od systemów pokładowych. Będzie więc działał nawet w przypadku całkowitego odcięcia dopływu prądu z akumulatora. Zastosowana bateria pozwala na pracę do 5 lat.

Namierzenie pojazdu możliwe jest z dokładnością do 3 cm, co zapobiega pomyłkom w ustaleniu jego rzeczywistej lokalizacji – nawet, jeśli w grę wchodzi rząd sąsiadujących ze sobą garaży.

Dzięki niezależności od systemów pokładowych, moduł można przeinstalować do innego pojazdu, co zwiększa mobilność rozwiązania.

Moduł nie emituje żadnych sygnałów, przez co wykrycie go za pomocą skanera pasm GPS/GSM jest niemożliwe. Nie jest też podłączony do układu elektrycznego pojazdu, dzięki czemu złodzieje nie będą w stanie namierzyć go poprzez analizowanie układu elektrycznego.

Dzięki wykorzystaniu sygnałów radiowych, GanTrack jest niemożliwy do zagłuszenia przez zagłuszarki GPS/GSM powszechnie stosowane przez złodziei samochodów.

Zastosowanie GanTrack uprawnia do uzyskania zniżek na komunikacyjne ubezpieczenie autocasco w wybranych towarzystwach ubezpieczeniowych.

System otrzymał certyfikaty wydane przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT, Politechnikę Świętokrzyską, Instytut Techniki Elektronowej. Działamy na podstawie pozwolenia wydanego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego możliwości urządzenia Gantrack:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=m22LfeYxkQc


MONITORING POJAZDÓW I FLOT

Zoptymalizowany system zarządzania flotą pojazdów jest bardzo ważny dla prawidłowej pracy każdej firmy kontrolującej pracę pracowników.

Proponujemy indywidualne rozwiązania oparte o wysokiej klasy urządzenia GPS, monitorujące w czasie rzeczywistym położenie, spalanie, oraz historię przebytych tras.