Zabezpieczenia pojazdów | Auto Alarm

Zabezpieczenia pojazdów | Auto Alarm

Auto-alarm, dodatkowy immobilizer, a może GPS - co wybrać ?

Współczesne samochody naszpikowane są elektronika, która ma za zadanie ułatwiać nam życie. Urządzenia w samochodzie komunikują się bardzo szybko za pośrednictem odpowiedniej magistrali cyfrowej. Niestety bardzo często dostęp do tej magistrali przez nie uprawnione osoby jest powodem, że samochody są kradzione. Dodatkowym problemem współczesnych samochodów jest bezkluczykowy dostęp Keyless, który jest bardzo łatwy do skopiowania, przez co złodziej uruchamia samochód jak swój.

Aby tego uniknąć należy zabezpieczyć samochód w sposób nie konwencjonalny, ale bezpieczny.

Proponujemy Państwu cztery opcje skutecznego zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą:

PAKIET 1: ALARM

Autoalarmy TYTAN przeznaczone są do najnowszych samochodów wyposażonych w magistralę CAN np. VW, Audi, Skoda, Fiat, Peugeot, Citroen, Mercedes. Urządzenieposiada wbudowane wszystkie niezbędne funkcje do ochrony twojego auta, jak również wiele funkcji zwiększających komfort obsługi samochodu (np.możliwość podłączenia czujnika przechyłowego, czujnika ruchu, czujnika mikrofalowego). Do sterowania alarmem wykorzystywane są fabryczne piloty zdalnego sterowania (kluczyki) samochodu. Możliwa jest również obsługa pojazdu poprzez dodatkowe piloty.

Wszystkie alarmy montujemy w komplecie : Centralka alarmowa + Syrena z własnym zasilaniem + Czujniki ultradźwiękowe (na ruch)

Cena z montażem netto: od 899 zł


PAKIET 2: CAN-Immobilizer

Urządzenie Author IGLA200 jest innowacyjnym zabezpieczeniem samochodu. Blokada następuje za pośrednictwem szyny CAN. Urządzenie zapewnia bardzo wysoki poziom zabezpieczenia, nawet wtedy gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje klucz Keyless.

Autoryzacja Author IGLA200 odbywa się automatycznie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartphona (za pomocą  szyfrowanego połączenia Bluetooth ) albo za pomocą wcześniej zaprogramowanej sekwencji przycisków występujących w samochodzie (sterowanie z kierownicy, przyciski szyb, klimatyzacji, esp itp.).

Cena z montażem netto: 1499 zł


PAKIET 3:  ALARM + GPS

W celu zwiększenia bezpieczeństwa proponujemy połączenie alarmu z odbiornikiem GPS oraz funkcją powiadamiania o statusie samochodu na telefon. W tej opcji montujemy sprawdzone urządzenia TYTAN DS512. Zasada działania urządzenia jest taka sama jak zwykły alarm, ale dodatkowo można sprawdzić położenie samochodu oraz co się z nim dzieje. W przypadku próby włamania i uruchomienia alarmu, urządzenie powiadomi nas o tym telefonicznie oraz przez dedykowaną aplikację.

Do montażu potrzebna jest aktywna karta SIM, którą klient dostarcza przed montażem.

Cena z montażem netto: od 1399 zł


PAKIET 4:  ALARM + GPS + CAN-IMMOBILIZER + OBD

Ten pakiet jest najlepszym z możliwych zabezpieczeń przeciw kradzieżowych. Zawiera w sobie niezawodny alarm z powiadomieniem TYTAN DS512 oraz najnowsze zabezpieczenie Author IGLA200, które blokuje cyfrowo możliwość uruchomienia samochodu.

W pakiecie dodatkowo przenosimy lub ukrywany złącze diagnostyczne służące do łączenia się z komputerem, dzięki czemu utrudniamy dostęp do magistrali CAN.

Cena z montażem netto: od 2899 zł