Powłoki Ceramiczne Gtechniq


Jeśli potrzebujesz skutecznej i trwałej ochrony powierzchni Twojego samochodu,to marka Gtechniq w 100% spełni Twoje oczekiwania. Gtechniq dąży do doskonałości, łącząc najnowsze osiągnięcia nanotechnologii z rygorystycznymi testami zarówno w laboratoriach,jak i świecie rzeczywistym. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki Gtechniq gwarantuje, że produkty Gtechniq okażą się trwalsze i skuteczniejsze niż wszystko,czego dotąd próbowałeś. Dzięki przebytym szkoleniom, wieloletniemu doświadczeniu oraz akredytacji Gtechniq jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi aplikacji powłok zabezpieczających na najwyższym poziomie.

Zabezpieczenie lakieru kompozytem ceramicznym Crystal Serum Black to dwuetapowa usługa dla najbardziej wymagających klientów. Pierwszy etap stanowi zabezpieczenie maksymalnej trwałości i ochrony przed mikrozarysowaniami,drugi etap to pokrycie lakieru powłoką hydrofobową,zapewniającą odporność na brud, nadając karoserii właściwości samooczyszczające.

W ramach współpracy z Gtechniq oferujemy zabezpieczenie wszystkich powierzchni samochodu oraz szeroki wybór powłok zabezpieczających na miarę Państwa potrzeb.